Nasze projekty

Volvo Masuria Family Cup

Volvo Masuria Family Cup

2012-07-13

Rodzinne regaty jachtów turystycznych z licznymi atrakcjami i działaniami zachęcającymi do aktywnego wypoczynku na Mazurach. Celem projektu jest promocja aktywnego rodzinnego wypoczynku oraz pięknego i widowiskowego sportu jakim jest żeglarstwo, a szczególnie żeglarstwo rodzinne. Regaty Volvo Masuria Family Cup odbędą się 4 sierpnia 2012r. w Mikołajkach (Wioska Żeglarska). Główną nagrodą w regatach jest roczna jazda samochodem maki Volvo.

Olympic Cup

Olympic Cup

2012-07-12

Regaty Pucharu Świata w olimpijskiej klasie 49er. Cykl regat OLYMPIC CUP ma na celu propagowanie polskiego żeglarstwa olimpijskiego. Bierze w nich udział światowa elita żeglarska – najlepsi zawodnicy notowani w czołówce światowego rankingu.

PGNiG Bezpiecznie nad wodą

PGNiG Bezpiecznie nad wodą

2012-07-11

Ogólnopolska kampania edukacyjna. Główną ideą kampanii jest edukacja społeczeństwa w zakresie bezpiecznego, odpowiedzialnego i ekologicznego zachowania na akwenach wodnych oraz promocja aktywnego trybu życia. Kampania ma charakter weekendowych rodzinnych pikników ekologicznych organizowanych we współpracy z władzami miast, z partnerami merytorycznymi i patronami medialnymi. W ramach kampanii odbywają się regaty Żeglarskiego Pucharu Polski "PGNiG Bezpiecznie nad wodą Delphia Cup".

PGNiG Bezpieczne Mazury

PGNiG Bezpieczne Mazury

Ogólnopolska kampania edukacyjna. Podstawowym celem kampanii jest informowanie społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa i odpowiedzialnego zachowania na wodzie, a także popularyzowanie postaw proekologicznych, troski o czystość jezior mazurskich i promowania regionu Warmii i Mazur. W ramach kampanii odbywał się Żeglarski Puchar Polski DELPHIA 24 CUP. Pretekstem do zainicjowania akcji był Biały Szkwał na Warmii i Mazurach, który spowodował śmierć kilkunastu osób i wywołał dyskusje na temat bezpiecznego i świadomego korzystania z akwenów wodnych. W 2009 roku akcja "Bezpieczne Mazury" poszerzyła zasięg, zarówno terytorialny, jak i tematyczny, i przeistoczyła się w kampanię "PGNiG Bezpiecznie nad wodą".

Promo Sailing Group Sp. z o.o.
ul. Dożynkowa 94
10-858 Olsztyn
tel.: 89 541 25 95
HOME | AKTUALNOŚCI | O NAS | OFERTA | NASZE PROJEKTY | ZAUFALI NAM | GALERIA | KONTAKT |
marketing sportowy
myjki natryskowestrony www olsztynogrody zimowemyjnie ultradźwiękowe
marketing sportowy

strony internetowe Olsztynvirtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X