O nas

PROMO SAILING GROUP świadczy usługi w zakresie marketingu i konsultingu sportowego, strategii komunikacyjnych oraz działań wizerunkowych w oparciu o sport i organizację wydarzeń sportowych. Agencja istnieje od 2001 roku. Zespół jej tworzą ludzie - specjaliści z wielu dziedzin - dla których sport jest pasją i jednocześnie inspiracją do pracy.

Adam Liszkiewicz założyciel i prezes PROMO SAILING GROUP

Absolwent AWF w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego (Zarządzanie). Był trenerem kadry olimpijskiej w klasach 470 i 49er (1995 – 98). W latach 2000-2002 był dyrektorem Pucharu Świata w Żeglarstwie „Idea Gdynia Sailing Days”, w 2001 – 2003 -  menadżerem i drugim sternikiem projektu Polski Jacht w Pucharze Ameryki, w 2002 – 2006  - Komandorem Yacht Klub Polski w Gdyni. Jego pasją jest żeglarstwo - uprawia je od 10 roku życia, jest kapitanem jachtowym, trenerem II klasy żeglarstwa, sędzią II klasy żeglarstwa. Ośmiokrotny Mistrz Polski (Tornado, QT, IMS), zajmował wysokie pozycje w regatach Mistrzostw Świata (w kl. QT).

Ewa Górska 

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (Neofilologia - Afrykanistyka, Etnografia i Antropologia Kulturowa). Public Relations zajmuje się od 1996 r. pracując m.in. dla: Philip Morris (Marlboro Adventure Team), Reckitt-Benckiser S.A., Van Melle Polska, Raisio Foods Polska, Hasbro Polska, Fundusz PHARE, ICI Paints, SCA Hygiene Products, Narodowa Koalicja do Walki z Rakiem Piersi, Masterfoods Polska, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Mazurenko Armwrestling Promotion, SPI Polska, The Chimney Pot. W czasie wolnym pływa na katamaranie (wicemistrz Polski w klasie Tornado), sternik jachtowy, sternik motorowodny.

Dominika Szupieńko 

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego (Wydział Humanistyczny - Historia), żeglarz jachtowy. 

Promo Sailing Group Sp. z o.o.
ul. Dożynkowa 94
10-858 Olsztyn
tel.: 89 541 25 95
HOME | AKTUALNOŚCI | O NAS | OFERTA | NASZE PROJEKTY | ZAUFALI NAM | GALERIA | KONTAKT |
marketing sportowy
myjki natryskowestrony www olsztynogrody zimowemyjnie ultradźwiękowe
marketing sportowy

strony internetowe Olsztynvirtualmedia.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X